| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM81A, aa71-120 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | rabbit, mouse, dog, guinea pig, bovine, rat, porcine, horse, bat, human, monkey |
| Isotype | n/a |
| Format | immunoaffinity purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB (0.2 - 1 µg/ml) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM81A Antibody (aa71-120) LS-C111454. Specificity: Human FAM81A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa71-120 of human FAM81A (Q8TBF8, NP_689663). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee, Gorilla, Gibbon, Monkey, Galago, Marmoset, Mouse, Rat, Elephant, Panda, Dog, Bovine, Bat, Rabbit, Horse, Pig, Opossum, Guinea pig, Platypus (100%); Turkey, Chicken (85%). |
| Other Names | FAM81A, Protein FAM81A |
| Gene, Accession # | FAM81A, Gene ID: 145773 |
| Catalog # | LS-C111454 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM81A, aa71-120 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|