| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM129A / NIBAN |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | human |
| Isotype | n/a |
| Format | purified |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB (1:500 - 1:2000) |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM129A / NIBAN Antibody LS-C416873. The antibody was affinity-purified from rabbit antiserum by affinity-chromatography using epitope-specific immunogen. |
| Immunogen | Synthetic peptide around aa. 912~916 (K-E-G-E-G) from Human Niban. |
| Other Names | FAM129A, GIG39, NIBAN, Protein FAM129A, Protein Niban, C1orf24 |
| Gene, Accession # | FAM129A, Gene ID: 116496 |
| Catalog # | LS-C416873 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM129A / NIBAN Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|