| 产品详情 |
| Edit |   |
| Antigenic Specificity | FAM129A / NIBAN, aa101-150 |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | rabbit, mouse, guinea pig, bovine, rat, porcine, horse, gibbon, chimpanzee, human |
| Isotype | n/a |
| Format | biotin conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | WB |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | FAM129A / NIBAN Antibody (aa101-150, Biotin) LS-C443714. Specificity: Human FAM129A |
| Immunogen | Synthetic peptide located between aa101-150 of human FAM129A (Q9BZQ8, NP_443198). Percent identity by BLAST analysis: Human, Chimpanzee, Gibbon, Marmoset (100%); Monkey, Bat, Opossum (92%); Elephant, Bovine, Rabbit, Horse, Pig, Platypus (85%); Mouse, Rat, Hamster (84%). |
| Other Names | FAM129A, GIG39, NIBAN, Protein FAM129A, Protein Niban, C1orf24 |
| Gene, Accession # | FAM129A, Gene ID: 116496 |
| Catalog # | LS-C443714 |
| Price | |
| Order / More Info | FAM129A / NIBAN, aa101-150 Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |
| 产品资料 |
|
|