| Edit |   |
| Antigenic Specificity | Larval cuticle protein A1A |
| Clone | polyclonal |
| Host Species | Rabbit |
| Reactive Species | tenebrio molitor |
| Isotype | n/a |
| Format | peroxidase (HRP) conjugate |
| Size | n/a |
| Concentration | n/a |
| Applications | ELISA |
| Reviews / Ratings | If you have used this antibody, please help fellow researchers by submitting reviews to pAbmAbs and antYbuddY. |
| Description | Larval cuticle protein A1A Antibody (HRP) LS-C681998 |
| Immunogen | Recombinant Tenebrio molitor Larval cuticle protein A1A protein (1-174AA) |
| Other Names | n/a |
| Gene, Accession # | n/a |
| Catalog # | LS-C681998 |
| Price | |
| Order / More Info | Larval cuticle protein A1A Antibody from LIFESPAN BIOSCIENCES INC. |
| Product Specific References | n/a |